2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w Holandii - operator maszyn (atrakcyjna stawka)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów  w Tilburgu na stanowisku operatora maszyn tworzyw sztucznych. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości linii produkcyjnej (uszczelnianie, pakowanie w pudełka i paletyzacja)

  • dbanie o zaopatrzenie w surowce

  • prawidłowe wypełnianie i przetwarzanie całej dokumentacji produkcyjnej i paletowej (dokumentacja partii, karty paletowe, karty produkcyjne)

  • kontrola jakości i zgłaszanie nieprawidłowości

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 20,09 €/h brutto (16,89 €/h brutto + 3,2 €/h brutto + )

  • gwarancja godzin (40godz./tydz.)

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • organizację wyjazdu za granicę przewoźnikiem GTV Bus

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • pracodawca zagraniczny wymaga zaświadczenia o niekaralności

  • gotowość podjęcia stałej współpracy,

  • umiejętnośc jazdy na rowerze (dojazd do pracy)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913670572