2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Holandia
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w Holandi - szklarnia

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników do pielęgnacji kwiatów i roślin Holandia

Zakres obowiązków:

pielęgnacja kwiatów i roślin doniczkowych (przesadzanie, pielenie, wyrywanie chwastów, podlewanie, nawożenie itp.)

etykietowanie i przygotowanie kwiatów do wysyłk

i proste prace porządkowe w hali i szklarni

Oczekujemy:

Zatrudnienie dla par,

Dyspozycyjności do pracy długoterminowej sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań gotowości do pracy na hali, w szklarni oraz na polu

znajomości języka obcego na poziomie komuniaktywny

 Oferujemy:

Stawka 15,75 euro/brutto h

Norma tygodniowa to 42h, wszystkie nadgodziny wypracowane od pn-pt powyżej 42 lezą w banku godzin, nadgodziny z soboty i niedzieli są wypłacane miesięcznie.

W tygodniu 135% od stawki podstawowej

W soboty 150 % od stawki podstawowej

W niedziele 200 % od stawki podstawowej

 Zakwaterowanie koszt 480 euro

Zakwaterowania z dojazdem rowerowym ok. 6 km

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 912679339