2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Bieniewice
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w Gastronomii - Stabilne zatrudnienie

Wynagrodzenie

23 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bieniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do punktu gastronomicznego AKWARIUM  BISTRO & BAKERY poszukujemy pracowników!

Miejsce pracy: Bieniewice k. Błonia.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę

·         Elastyczny grafik,

·         Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Twój zakres obowiązków:

·         Przygotowywanie szybkich posiłków,

·         Obsługa Klienta, kas i terminala,

·         Utrzymanie porządku w lokalu,

Nasze wymagania:

·         Dobra organizacja pracy,

·         Odpowiedzialność oraz samodzielność,

·         Komunikatywność, uśmiech i pozytywne nastawienie.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w branży gastronomicznej,

·         Książeczka sanitarno- epidemiologiczna (pomagamy w jej wyrobieniu).

Nie posiadasz doświadczenia? Nie obawiaj się!  - wszystkiego Cię nauczymy!

Zaufaj nam! Zaaplikuj i dołącz do Naszego Zespołu!

Lokalizacja

Bieniewice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bieniewice
ID: 912380335