2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Szczytno
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w gastronomii. Pyszna Buła Szczytno

Lokalizacja

Szczytno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w gastronomii od zaraz- Pyszna Buła

Lokal przy ulicy Piłsudskiego 23, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko kucharz sprzedawca. Możliwość podjęcia zatrudnienia tylko na sezon.

Wymagania:

-energiczność, komunikatywność, chęć do pracy, dyspozycyjność (praca również w weekendy).

Obowiązki:

- przygotowywanie dań znajdujących się w menu, przyjmowanie zamówień i obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w miejscu pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, ale nie jest to wymogiem, chętnie Cię wszystkiego nauczymy :)

OSOBY ZAINTERESOWANE, PROSIMY O PRZESŁANIE CV ZA POŚREDNICTWEM OLX, LUB O DOSTARCZENIE DO LOKALU.

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 912977693