2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Ursus
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w gastronomii Bafra Kebab - Factory-Ursus

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA!!!

Bafra Kebab ul. Plac Czerwca 1976 6 Warszawa ( Ursus )

27,70 zł/h plus system premiowy/ umowa zlecenie

Pracownik do punktu gastronomicznego - Bafra Kebab

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w punkcie gastronomicznym Bafra Kebab. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia - z przyjemnością Cię wszystkiego nauczymy! Wystarczą dobre chęci do pracy i chęć nauki!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie smacznych i świeżych posiłków,

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej,

  • Utrzymywanie czystości w punkcie gastronomicznym.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Umowę zlecenie, która gwarantuje stabilność zatrudnienia

  • Wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoimi umiejętnościami i zaangażowaniem

  • Premie uznaniowe motywujące Cię do jeszcze lepszej pracy

  • Premie od sprzedaży

  • Stałe i jasne warunki zatrudnienia oraz możliwość pracy na lata

  • Codzienny posiłek z naszej oferty

Wymagamy:

  • Chęci do pracy i chęci nauki

  • Znajomości języka polskiego

  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia

  • Zaangażowanie

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do pracy w gastronomii i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta praca jest dla Ciebie! Przyjdź do naszego punktu Bafra Kebab i złóż aplikację osobiście, lub wyślij swoje CV przez OLX.

Dołącz do nas i zbuduj swoją karierę w branży gastronomicznej!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 53*****50

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 844620923