2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Katowice
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca w food trucku - weekendowa

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy osób chętnych do pracy w food truck'ach podczas różnych wydarzeń - zloty, imprezy sportowe, festiwale muzyczne, targi na terenie Polski (głównie południowej).

Wyjazdy organizujemy dojazd na miejsce + powrót oraz w razie potrzeby noclegi. Napoje + jedzenie podczas wyjazdów.

Praca dostępna od zaraz. Istnieje możliwość rozpoczęcia już w weekend 19-20 kwietnia. Po zakończeniu sezonu letniego jeździmy na inne wydarzenia - więc istnieje możliwość stałej współpracy - nie tylko w sezonie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (+kasa fiskalna, terminal płatniczy),

  • przygotowywanie dań wg. receptury z półproduktów,

  • dbanie o czystość miejsca pracy,

  • Dodatkowa opcja - prowadzenie samochodów (dostawce do 3,5 tony) - opcja dodatkowo płatna

Oferujemy:

  • dodatkową lub główną pracę weekendową,

  • wynagrodzenie 24-28 zł netto/h

  • dodatkowo płatne dojazdy (dla kierowców 100% stawki, dla pasażera 50% stawki, kiedy wyjazd jest dłuższy niż 150 km)

  • nie masz doświadczenia w gastronomii - nie ma problemu - wszystkiego Cię nauczymy

Zakres pracy to około 120 h miesięcznie, jednak nie musisz pracować co weekend - jeżeli chcesz pracować np 2 weekendy w miesiącu - nie ma problemu. Dodatkowe bonusy za wyjazdy na festiwale muzyczne czy w dłuższą trasę.

Szukamy osób, którym tak jak nam będzie zależało na przygotowaniu i wydaniu fajnych dań. W naszej ofercie poza burgerami czy zapiekankami mamy świetną robioną z pasją kuchnię azjatycką.

Zapraszam do przesyłania CV i kontaktu - w razie pytań pisz śmiało.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910816157