2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Poznań
  7. Pracownik restauracji fast-food - Rataje
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca w Food Tracku gastronomicznym w Nurcie

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Praca w plenerowym Food Trucku Gastronomicznym  w Nurcie!

Stanowisko: Pracownik Food Trucka Gastronomicznego

Lokalizacja: Poznań, Nurt nad Wartą

Opis Stanowiska:

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie włoskiej pizzy zgodnie z recepturami i standardami

  • Przygotowywanie przekąsek

  • Przygotowywanie składników do pizzy i ciasta

  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie Nurtu

  • Dobre nastawienie, chęć nauki i rozwijania się w gastronomii

  • Dyspozycyjność w weekendy, kiedy nasze miejsce jest najczęściej odwiedzane przez klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy gastronomicznej mile widziane, ale nie wymagane – gotowość do nauki jest kluczowa!

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne nastawienie i gotowość do obsługi klienta

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole w pięknym plenerowym otoczeniu nad brzegiem rzeki i muzyką elektroniczną w tle

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w gastronomii

  • Szkolenie z przygotowywania pizzy przed rozpoczęciem pracy u nas

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu w Nurcie to wyślij swoje CV

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 904871359