2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Psary
Dodane 22 maja 2024

Praca w Firmie sprzątającej w Psarach woj śląskie

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma Sprzątająca poszukuje pracowników do współpracy na hali magazynowej w Psarach!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako:

Pracownik Sprzątający na Halę Magazynową

Pracownik sprzątający biura

Miejsce pracy: Psary, hala magazynowa, biurowiec

 Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, dwie zmiany

 Stawka godzinowa: 20 - 21,70 zł/h na rękę

Poszukujemy pracowników w różnym wieku. Praca dla kobiet i mężczyzn . Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

Stałą współpracę w energicznym zespole

Przyjazną atmosferę

Stałe wynagrodzenie

Wymagania:

Chęć do pracy i zaangażowanie

Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Gotowość do pracy na dwie zmiany

Obowiązki:

Sprzątanie i utrzymanie porządku na hali magazynowej

Odpowiedzialność za czystość przestrzeni wspólnych

Wykonywanie innych zadań związanych ze sprzątaniem

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

Pan Rafał 57*****06 od 8:00 - 16:00

Lokalizacja

Psary,

Śląskie

Śląskie, Psary
ID: 876212451