2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Rabka-Zdrój
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca w firmie ogrodniczej - brygadzista / operator / pomocnik !

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Plant World to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.  Z każdym rokiem powiększamy zespoły oraz usprawniamy nasze działania nowocześniejszymi maszynami.

Poszukujemy osób na stanowiska:

  • operator maszyn,

  • pomocnik,

  • brygadzista,

  • technik,

Uwaga - zakres obowiązków i wymagań zależy od stanowiska, poniżej przedstawiamy ogólny zakres.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie samochodami dostawczymi na kat. B,

  • wszelkiego rodzaju prace ziemne,

  • prace ogrodnicze / budowlane / brukarskie,

  • pielęgnacja ogrodów,

  • budowa stawów i elementów wodnych,

  • wykonywanie syst. automatycznego nawadniania i oświetlenia

    (dotyczy stanowiska technik),

  • realizowanie prac zgodnie z planem lub projektem,

  • dodatkowo wykonywanie ogólnych prac ogrodniczych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane B+E,

  • doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi + przyczepa,

  • doświadczenie w budownictwie, ogrodnictwie lub rolnictwie,

  • obsługa mini traktorka, wozidła budowlanego, mini ładowarki,

  • w przypadku operatora - obsługa koparek 3 - 9 ton,

  • systematyczność, dokładność, pracowitość, umiejętność pracy w grupie,

  • wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi, planem lub projektem.

Co możemy Ci zaoferować:

  • szkolenie wprowadzające,

  • praca od poniedziałku do piątku, dla chętnych soboty,

  • brak monotonności w pracy,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • płatne dojazdy na teren budowy,

  • możliwość rozwoju,

  • dodatkowe szkolenia i kursy.

UWAGI:

  • Praca na terenie małopolski z możliwymi delegacjami, które są dodatkowo płatne.

  • Na każde stanowisko są indywidualne wymagania i indywidualnie dobrane wynagrodzenie.

  • Zatrudnimy również pomocników bez doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

88*******25

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 910374253