2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bielany
Dodane 04 maja 2024

Praca w E-commerce | Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Urbogym – jesteśmy producentem sprzętu fitness do domowego użytku. Prowadzimy własny sklep on-line oraz sprzedajemy na innych popularnych platformach sprzedażowych. W niektórych rodzajach sprzętu jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedaży.

Wartości, którymi się kierujemy to solidność, uczciwość, nastawienie na rozwój. Chcemy zarażać ludzi dobrą energią i zachęcać ich do aktywności fizycznej, pomagać przezwyciężać ograniczenia przez sport! Jeżeli jesteś osobą która szuka nowych wyzwań i chce rozwijać jeden z najlepszych e-commerc-ów w Polsce, a przy tym jest bardzo dobrze zorganizowaną, ambitną i nastawioną na ciągłą naukę i rozwój, to dołącz do nas i pomagaj ludziom razem z nami!

Jaki jest zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem sprzedaży (B2C i B2B).

  • Budowanie relacji oraz negocjowanie warunków umów – w obszarze B2B.

  • Dbanie o realizowanie planu sprzedaży i osiąganie założonej marży (B2C i B2B).

  • Planowanie i koordynacja działań logistycznych związanych z zamówieniami i dostawami towarów (B2C i B2B).

  • Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie optymalnego poziomu zapasów.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży on-line.

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikację z dostawcami i klientami.

  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Zdolności do szybkiego reagowania na zmieniające się warunki.

  • Umiejętności analizowania danych w celu wyciągania istotnych wniosków i prognozowania trendów.

Co oferujemy:

  • Praca w systemie hybrydowym.

  • Prywatny pakiet medyczny.

  • Zniżki pracownicze na nasze produkty.

  • Bezpłatny parking pod biurem.

  • Kawę, herbatę, wodę.

  • Spotkania integracyjne.

  • Gift box na start.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 914437417