2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olszowa
MKS-MEBLE
Dodane 14 maja 2024

Praca w e-commerce, obsługa sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MKS MEBLE to prężnie rozwijająca się firma sprzedająca meble, jesteśmy jednym z liderów na rynku polskim, dołącz do nas i twórz razem z nami unikalne projekty.

Praca od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy: Olszowa ul. Opalowa 9

Twoje zadania:

  • Zarządzanie ofertami na stronie internetowej opartej o system PrestaShop.

  • Zarządzanie ofertami na portalach e-commerce typu Allegro, Erli.

  • Pomoc przy zarządzaniu ofertami na zagranicznych marketplace'ach.

  • Przygotowywanie opisów produktów dbając o estetykę treści.

Od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomości wyżej wspomnianych portali, pod kątem wystawiania i zarządzania ofertami.

  • Znajomość systemu PrestaShop.

  • Podstawy znajomości SEO.

  • Podstawy znajomości branży e-commerce.

  • Sprawność w pisaniu i redagowaniu opisów produktów w oparciu o ich specyfikacje techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Zaangażowania i samodzielności w działaniu.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel w tym obsługa plików CSV

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka niemieckiego.

  • Znajomość innych zagranicznych platform sprzedażowych.

  • Podstawy programowania PHP

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat z umową od pierwszego dnia pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i doszkalania się.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, tak wiem, wszyscy to piszą, ale przyjdź na rozmowę próbną a pokażę Ci jak jest u nas. :)

Ty też możesz dołączyć do naszego zespołu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV wraz z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Olszowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Olszowa
ID: 915433581