2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w Dziale produkcyjnym, Produkcja opakowań, Ostrów

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dinopol polska rodzinna firma zajmująca się od 30 lat produkcją opakowań z pulpy papierowej zatrudni

Na stanowiska :

  • operator

  • starszy operator

Miejsce pracy : Ostrów Wielkopolski, Odolanów

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie dającej perspektywy dalszego rozwoju

  • Szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych

  • Załadunek makulatury do pulpera

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

  • Praca w systemie zmianowym

Nasze wymagania;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny

w godzinach 8-15 pod numerem 51*******20

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dinopol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Odolanowska 91, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000294853, NIP: 6222664212, REGON: 300746859, kapitał zakładowy: 10 710 000,00 zł, tel. + 48 62 736 20 99.

2. Z Administratorem można się skontaktować pod adresem mailowym, który znajduje w danych kontaktowych.

3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu:

a. przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia - zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt c RODO;

b. przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

c. realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO;

d. realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO;

e. przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres trwania rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych osobowych w toku przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

6. Istnieje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także sprzeciwu do przetwarzania danych zgodnie z przepisami ogólnego europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być w szczególności podmioty, którym administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych oraz inne podmioty, które mają uzasadniony interes prawny bądź podstawę do udostępnienia im danych osobowych.

9. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji i profilowania i nie będą przekazywane do państw trzecich (do państwa poza Europejskim Obszarem Gospodarczym – EOG).

10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 712138287