2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w Dziale Kadr i Płac

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPECJALISTA/SPECJALISTKA / MŁODSZY SPECJALISTA/SPECJALISTKA

DS. KADR i PŁAC

        Zakres zadań na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników od momentu zatrudnienia do rozwiązania umowy,

  • naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,

  • rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników szpitala,

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników,

  • sporządzanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych.

       Oczekiwania wobec kandydatów:

  • preferowane wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, mile widziane doświadczenie w dziale kadr i płac w służbie zdrowia,

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • nastawienie na optymalizację i usprawnianie procesów, inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę,

  • rozwój wiedzy i doświadczenia,

  • wsparcie doświadczonych specjalistów,

  • dodatkowe benefity (karta sportowa, indywidualne ubezpieczenie grupowe).

Wymagane dokumenty od kandydata: CV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912396314