2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żyrardów
Dodane 01 maja 2024

Praca w dowolnych godzinach (4,6,8 godz dziennie)

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca 4/6/8/10 godzin dziennie- z wypłatami co piątek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań związanych z obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych LUB/I praca przy metkowaniu towaru i segregacji na półki
  • rozliczenie kasetki po dniu pracy
  • przyjmowanie bonów towarowych

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w od 4 do 10 godzin- grafik układasz sam
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
  • umowę cywilnoprawną z pełnym ZUS-EM
  • wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15-tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
  • możliwość zatrudnienia online bez wychodzenia z domu lub osobiście w biurze

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Agencja Pracy FallWork 6231.OfertaPracyTymczasowej

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 779185476