2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Skrzyszów
Dodane 10 maja 2024

Praca w Czechach - ślusarz / serwisant - POD FIRMĘ! 5600 zł brutto

Wynagrodzenie

4 800 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skrzyszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ROZPOCZĘCIE PRACY:

- od zaraz, praca pod firmę Czech Mill (Dětmarovice)

WYNAGRODZENIE:

- Stawka przez okres próbny - 27 500 CZK brutto - po 3 miesiącach 33 000 CZK brutto

OPIS STANOWISKA:

- Regularny serwis sprzętu produkcyjnego i urządzeń przeładunkowych

- Zapewnienie optymalnej regulacji maszyn.

- Przeprowadzanie serwisu zapobiegawczego i napraw eksploatacyjnych.

- Realizacja napraw w celu zapewnienia ciągłości i wymaganej jakości procesu produkcyjnego.

- Obsługa młyna, pobieranie i przetwarzanie próbek produkcyjnych.

WYMAGAMY

- Ukończony zawód w zakresie "ślusarz" - lub doświadczenie w zakresie "ślusarz"

- Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem

- Gotowość do pracy w systemie ciągłym (zmiany 12 godz. - 3 dni ranki, 3 dni wolne, 3 dni nocki)

OFERUJEMY

- 5 tygodni urlopu

- Bony żywnościowe

- Dodatek na dojazd do pracy

- Praca w stabilnej firmie

Nie zwlekaj i wyślij nam swoje dane kontaktowe lub CV. Chcielibyśmy cię poznać.

Więcej informacji pod numerem +48**********90

Lokalizacja

Skrzyszów,

Śląskie

Śląskie, Skrzyszów
ID: 917398082