2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ostropa
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca w Cukierni/Kawiarni

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz pracę z ludźmi, masz doświadczenie w sprzedaży, szukasz pracy, która da Ci możliwość elastycznego grafiku. Chcesz pracować w genialnym zespole?

Cukiernia, Kawiarnia Marysieńka w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego 453, czeka właśnie na Ciebie!

Poszukujemy osób do pracy na stałe - nie sezonowo

OFERUJEMY:

- stałą prace

- stabilną pracę w renomowanej firmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sprzedaż wyrobów cukierniczych, pieczywa oraz lodów

- przygotowywanie kaw, herbat

- przygotowywanie deserów lodowych

- obsługa kawiarni

 - dbanie o czystość w kawiarni

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej mile widziane, doświadczenie w sprzedaży również będzie dodatkowym atutem

- elastyczność, pomysłowość

- pozytywne nastawienie

- sumienność

- uczciwość

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 6:00- 13:00 i 13:00 do 19:00

Dwa weekendy pracujące.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 909766688