2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w Centrum Ogrodniczym w Koszalinie - obsługa zamówień e-commerce

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Ogrodnicze Eldorado w Koszalinie poszukuje pracowników do obsługi zamówień w e-commerce!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Pakowanie paczek zgodnie z zamówieniami klientów

  • Obsługa systemu e-commerce w celu przetwarzania zamówień

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnej realizacji zamówień

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze zamówień e-commerce, ale nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy

  • Elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą pracę w zespole i gotową do podjęcia wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie!

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912082515