2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Legnica
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca w Centrum Alarmowym RVIS – MONITORING – PRACA NA WEEKEND

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem RVIS Sp. z o.o. Inteligentny System Alarmowy poszukuje pracowników na WEEKEND do obsługi systemu monitoringu na stanowisko OPERATOR SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA - miejsce pracy LEGNICA

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,

  • praca w godzinach 7:00 -15:00 (sobota - niedziela)

  • praca wg. grafiku ( pracujemy również w dni ustawowo wolne od pracy),

  • wynagrodzenie 27,70 zł/godz brutto

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera

  • sumienności, spostrzegawczości, dokładności

  • umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole

  • umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • mile widziani studenci

  • Wymagamy zaświadczenia o niekaralności

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie poprawności działania systemu monitoringu w ustalonych godzinach wykonywania pracy,

  • Uruchomienie grupy interwencyjnej za pośrednictwem aplikacji w sytuacji zasadnej inicjacji alarmu,

  • powiadomienia osób upoważnionych w sytuacji zasadnej inicjacji alarmu

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 911239445