2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Osowa Góra
Dodane 23 maja 2024

Praca w Bydgoszczy: montaż domów modułowych, stałe zatrudnienie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

*Praca marzeń czeka na Ciebie!*

Firma Bygga sp. z o.o. poszukuje zdolnych i ambitnych pracowników do produkcji domów modułowych z drewna na hali produkcyjnej w Bydgoszczy. Dołącz do naszego zespołu i twórz przyszłość budownictwa razem z nami!

Zakres obowiązków:

- Skręcanie i montaż konstrukcji drewnianych z gotowych elementów

- Montaż podłóg OSB oraz sklejki

- Montaż elewacji

- Tapetowanie

- Obróbki

- Wykończeniówka

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

- Profesjonalne szkolenia produktowe oraz technologiczne

- Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

- Świetną atmosferę pracy na hali produkcyjnej w Bydgoszczy

Wymagania:

- Doświadczenie w jednej z powyższych dziedzin

- Chęć nauki i rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś specjalistą w jednym z wymienionych obszarów, to jest to oferta właśnie dla Ciebie! Zadzwoń do nas w godzinach 8:00 - 17:00 i rozpocznij nową, ekscytującą przygodę zawodową z firmą Bygga.

Dołącz do nas i twórz przyszłość budownictwa!

Kontakt: 53*******88

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Osowa Góra,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osowa Góra
ID: 917181295