2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bojary
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca w butiku z odzieżą damską

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Boutique Moda & Szyk zatrudni osobę na stanowisko sprzedawca/doradca Klienta w butiku z odzieżą damską wizytową mieszczącego się przy ulicy Warszawskiej w Białymstoku

Powierzone obowiązki:

obsługa klienta i profesjonalne doradztwo, dbanie o porządek, ekspozycja towarów, przygotowywanie witryn sklepowych i stylizacji, sprzedaż.

Oczekujemy :

przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, komunikatywności ,pozytywnego nastawienia, kreatywności, dużego poczucia estetyki

Wymagane roczne doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej i obsłudze klienta.

Praca zmianowa pn-pt 10-18 soboty 10-14

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 909144780