2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Polesie
Dodane 22 maja 2024

Praca w butiku medycznym - obsługa klienta i Instagrama

Wynagrodzenie

4 200 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Opis

Kogo szukamy?

  • Osoby energicznej i otwartej, lubiącej pracę z ludźmi.

  • Znającej język angielski na poziomie podstawowym/komunikatywnym (naszymi klientami są często studenci z innych Państw)

  • Dodatkowym atutem będzie status studenta.

  • Osoby interesującej się trendami w modzie, posiadającej zmysł doboru fasonów oraz kolorów do figur i typów urody.

  • Interesującej się trendami w social mediach, poszukującej wyzwań.

Jakie zadania?

Do głównych zadań bojowych należeć będzie:

  • Obsługa klienta na butiku i dbanie o jego czystość.

  • Wykonywanie zwrotów, odpowiadanie na e-maile oraz opinie, odbieranie telefonów.

  • Składanie odzieży.

  • Pomoc w przygotowaniu sesji zdjęciowych.

  • Częściowa obsługa konta na Instagramie.

Praca w Łodzi przy ul. Zielonej 14 w naszym butiku, w godzinach 9:00-17:00, 5 dni w tygodniu plus co druga sobota.

O NAS: Jesteśmy polską młodą marką specjalizującą się w branży odzieży medycznej! Sklep prowadzi rodzeństwo - Klaudia i Damian. Jesteśmy młodzi i energiczni. Z wielką pasją projektujemy i sprzedajemy ubrania medyczne.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 833588652