2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Białołęka
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w burgerowni Dobra Buła Tarchomin

Wynagrodzenie

23 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jeśli:

- Chcesz nauczyć się przygotowywać najlepsze burgery na świecie?

- Zaskoczyć potem swoich znajomych nowym skillem na domówce?

- Studiujesz i potrzebujesz elastycznego grafiku pracy?

- Szukasz swojej pierwszej pracy i nie masz doświadczenia?

Dobrze trafiłeś:

- wynagrodzenie ZAWSZE na czas

- świetna ekipa i atmosfera

- łatwa i przyjemna praca

- kontakt z fajnymi klientami

- wszystkiego Cię nauczymy!

Dołącz do nas!

2. Jeżeli masz choć niewielkie doświadczenie w gastronomii zapraszamy

Obecnie szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na grillu ale nie tylko, osoby chętne do nauki także potrafimy przeszkolić :) Najważniejsze są chęci i zaangażowanie.

Zadania:

•    Obsługa klientów

•    Przygotowywanie burgerów z menu zgodnie ze standardami

•    grillowanie

•    odpowiedzialność za utrzymanie jakości jedzenia i czystości restauracji

Czego oczekujemy?

•    Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.

•    Dbania o czystość w miejscu pracy.

•    Punktualności, dyspozycyjności.

•    Badań sanitarno- epidemiologicznych.

Oferujemy:

•    Pracę w jednej z najstarszych i najbardziej znanych sieci warszawskich burgerownii.

•    zmiany od 10 do ok 21:30, 4-5 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. (obecnie głównie weekendy.)

•    Kompleksowego przyuczenia do zawodu

•    Zgrany zespół.

•    Pensję wypłacaną zawsze na czas.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 901601604