2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kłaj
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w budce z lodami Kąpielisko Kłaj DOLINA RABY

Lokalizacja

Kłaj

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

KŁAJ - Dolina Raby - Kąpielisko

IGOŁOMIA - druga lokalizacja

Poszukujemy energicznych, pracowitych, dyspozycyjnych i dobrze zorganizowanych osób do pracy w budce z lodami.

Oczekujemy:

  • "duszy handlowca" , czyli umiejętności sprzedażowych

  • pozytywnego nastawienia do ludzi i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • komunikatywnego porozumiewania się w języku polskim,

  • chęci do pracy, premie uzależnione od wyników

  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala

  • umiejętności organizacji pracy na stanowisku

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

Obowiązki:

  • sprzedaż i obsługa klienta w punkcie gastronomicznym serwującym lody

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję i wygląd punktu,

  • utrzymanie czystości, związane z działalnością punktu.

Oferujemy:

  • wypłata codziennie po zakończonym dniu,

  • umowa zlecenie 22,00 PLN/h netto "na rękę"

  • miłą atmosferę w zespole,

  • szkolenie wdrażające,

  • zdobycie doświadczenia,

  • stabilność zatrudnienia,

  • premie uznaniową.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Może szukamy właśnie Ciebie.