2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w biurze sprzedaży - pracownik ds. sprzedaży

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Polkurier zatrudni Pracownika ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Ostrów Wlkp.

Wynagrodzenie:

- okres wdrożeniowy: umowa zlecenie (czas trwania 1 - 1,5 miesiąca) - 31,00 zł brutto/h,

- po okresie wdrożeniowym: umowa o pracę - podstawa: 5400 zł brutto/miesiąc + premie wynikowe

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku.

Podstawowe obowiązki:

- prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami biznesowymi,

- sporządzanie ofert handlowych dla klientów biznesowych,

- pozyskiwanie nowych klientów na przesyłki,

- obsługa klientów w okresie wdrożeniowym,

- budowanie dobrych relacji z klientami.

Warunki zatrudnienia:

- pełny etat,

- okres wdrożeniowy - umowa zlecenie do 1,5 miesiąca, następnie umowa o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku w stałych godz. 8-16,

- wynagrodzenie: podstawa + premia wynikowa,

- oferujemy szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.

Benefity:

- karta Multisport,

- prywatna opieka medyczna (darmowy dostęp do 20 specjalistów i darmowych badań specjalistycznych),

- rabaty dla pracowników na wysyłkę przesyłek kurierskich,

- wyjazdy i spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę poufności:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Informujemy, że z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować telefonicznie.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 909165980