2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Grybów
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca w biurze projektów elektroenergetycznych

Lokalizacja

Grybów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AG-PROJEKT Arkadiusz Gruca poszukuje pracownika na stanowisko asystent projektanta sieci elektroenergetycznych.

Praca polega na opracowaniu dokumentacji techniczno-prawnych dla przyłączy i sieci elektroenergetycznych.

Praca skierowana do osób z wykształceniem elektrycznym jak i do osób bez kierunkowego wykształcenia.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną , dokładną i sumienną, a oferta wydaje Ci się być interesująca – zgłoś się i dowiedz się więcej!

Proszę o przesłanie CV w wiadomości prywatnej.

Zakres obowiązków:

- uczestniczenie w wizjach lokalnych

- uzgadnianie projektowanej infrastruktury z właścicielami terenów oraz instytucjami

- kompletowanie dokumentacji projektowej

- opracowywanie dokumentacji technicznej

- pomoc w tworzeniu dokumentacji projektowej

Wymagania

-Umiejętność pracy w zespole

-Znajomość oprogramowania MS Office

- Znajomość oprogramowania AutoCAD (dodatkowy atut)

-Prawo jazdy kat B

Lokalizacja

Grybów,

Małopolskie

Małopolskie, Grybów
ID: 865668983