2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wiktorowo
Dodane 01 maja 2024

praca w biurze Ośrodka Wypoczynkowego

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wiktorowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ośrodek Wiktorowo

Urocze miejsce z wysokim poziomem usług, pełne "dobrych emocji". Działamy w obszarach: dzieci (kolonie, wycieczki), klimatyczne wesela, eventy firmowe, rowery, kajaki itd

Opis stanowiska:

Oferujemy bardzo ciekawą i rozwijającą pracę. Jesteśmy niedużą, rodzinną firmą- możesz mieć realny wpływ na rozwój Wiktorowa.

Pracownik biura odpowiedzialny jest za kontakt z klientem, sprzedaż, przygotowywanie ofert handlowych. Koordynuje sprawny przebieg imprez firmowych, pobytów grupowych. Sprawuje opiekę nad klientami, prowadzi recepcję, koordynuje pracę zespołu, wprowadza w życie własne pomysły.

W szczególności zapraszamy osoby z okolic Wiktorowa: Barcin, Żnin.

Prosimy- sprawdź, gdzie jest Wiktorowo zanim wyślesz CV ;)

Wymagania:

 zaangażowanie, odpowiedzialność

gotowość do pracy w systemie zmianowym (dyspozycyjność)

doświadczenie w sprzedaży, handlu będzie dużym atutem

elastyczność (szeroki zakres obowiązków)

umiejętność pracy pod presja czasu, podzielność uwagi

 Oferujemy:

rozwijającą pracę w stabilnej firmie, przyjaznym zespole

rodzinna atmosferę

umowę o pracę

Lokalizacja

Wiktorowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wiktorowo
ID: 914050640