2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 29 maja 2024

Praca w Belgii - zbieranie zamówień - 14.84€

Wynagrodzenie

10 600 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Lokalizacja zakładu: Belgia, Willebroek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na terenie magazynu logistycznego – pakowanie i kompletowanie zamówień

OFERUJEMY:

  • Polska umowa zlecenie lub kontrakt B2B,

  • Stawkę podstawowa 14,84€ brutto/h,

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Belgii, oraz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy lub darmowy przejazd busem

  • Praca na zmianie popołudniowe

  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera,

  • Dostęp do aplikacji umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • Możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - mile widziany,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920327135