2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kalisz
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca w Belgii - Kontrola jakości - od zaraz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Kraj: BelgiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Poszukujemy osób chętnych do pracy na kontroli jakości w branży automotive.

Lokalizacja zakładu: Belgia, Sint-Truiden

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości komponentów i części samochodowych.

OFERUJEMY:

  • Współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS),

  • Stawkę podstawowa 13.75€ brutto/h,

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Belgii, oraz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

  • Dodatek +25% za pracę w godzinach nocnych

  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera,

  • Dostęp do aplikacji umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • Możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912230149