2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Dobra
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w Austrii lub Niemczech - sprzątanie

Wynagrodzenie

49 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dobra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: AustriaDoświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą sprzątającą z 20 letnim doświadczeniem. Działay na terenie Polski, Austrii i Niemiec. Zapewniamy prfesjonalne środowisko pracy oparte o pakiet szkoleń. Do dyspozycji pracowników mieszkania firmowe oraz samochody służbowe. Jako firma ciagle się rozwijamy i dla tego też poszukujemy kompetentne osoby które pogmogą nam osiagnać założeone cele.

Miejsce pracy: Linz, Wiedeń oraz okolice Innsbrucka

Wymagania:

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność i sumienność

·        Dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

·        Prawo jazdy kat. B

·        Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·        Doświadczenie w sprzątaniu biur lub obiektów prywatnych

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie (od 2000 euro brutto miesięcznie)

·        Dodatkową 13. i 14. pensję, co daje plus 3500 euro brutto rocznie!

·        Organizacja i dofinansowanie noclegów, wjazdów i zjazdów

·        Zatrudnienie bez pośredników

·        Umowa zlecenie lub umowa o pracę

·        Bonusy dla kierowców

·        Praca od poniedziałku do soboty

·        Grafik dostosowany do potrzeb pracowników (wyjazdy na 2 do 5 tygodni za granicę/ tydzień lub dwa w domu)

·        Możliwość pracy dla studentów

·        Praca stała i sezonowa

·        Urlop austriacki do wybrania lub wypłacenia nawet przy umowie zlecenie

·        Praca w zespole lub samodzielna

·        Opiekę polskiego koordynatora;

·        Miejsca pracy w przepięknej okolicy, możliwość poznania kraju

Zakres obowiązków: Sprzątanie biur, kuchni, łazienek, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, pokoi pracowniczych

·       odkurzanie i mycie podłóg;

·       mycie powierzchni mebli, stołów, blatów;

·       sprzątanie toalet, umywalek, kabin prysznicowych, dezynfekcja powierzchni;

·       opróżnianie koszy na śmieci;

·       czyszczenie szyb i okien;

Złóż podanie już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Dobra,

Opolskie

Opolskie, Dobra
ID: 906411711