2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilanów
Sylwia
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w ALAB plus - Pomoc Laboratoryjna

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupę ALAB tworzą spółki zajmujące się diagnostyką medyczną skupione wokół spółki ALAB Laboratoria. Grupa jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy). Doświadczenia wypracowane przez lata w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

Główna Pracownia Patomorfologii firmy ALAB plus mieści się w Warszawie przy ul. Zawodzie 22 i jest jedną z największych  i najnowocześniejszych Pracowni Patomorfologii w Polsce. Badania realizowane są w oparciu o zespół doświadczonych techników laboratoryjnych, diagnostów i lekarzy specjalistów patomorfologów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich  i onkologicznych w kraju i za granicą.

Pomoc Laboratoryjna - ALAB plus

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowanie odpadów medycznych do utylizacji

  • przygotowanie narzędzi i stanowiska do pobierania materiału histopatologicznego

  • przygotowywanie bloczków parafinowych do dalszej preparatyki

  • odpowiedzialność za dostępność materiałów pomocniczych w laboratorium

  • sprzątanie stanowisk pracy

  • wsparcie pracowników technicznych w bieżących obowiązkach

Aby efektywnie wykonywać zadania, oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie

  • punktualność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian za Twoje zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • laboratorium pozwalające na zapoznanie się i stosowanie najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 912883646