2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielec
Dodane 25 kwietnia 2024

PRACA w agencji reklamowej PRACOWNIK BIUROWY

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Kreatywna Agencja Reklamowa o ugruntowanej pozycji na rynku realizująca zlecenia dla dużych znanych marek poszukuje do Zespołu PRACOWNIKA BIUROWEGO. Godziny pracy 8:00 - 16:00 poniedziałek-piątek. Oferujemy umowę o zlecenie/o dzieło na okres próbny (do ustalenia czas), po wdrożeniu umowę o pracę

Jeżeli szukasz pracy ciekawej, w młodym zgranym zespole, gdzie masz możliwość rozwoju i poznania ciekawych osób i firm ta praca jest dla Ciebie!

Zakres zadań:

  • wsparcie działu sprzedaży i marketingu w realizacji zleceń (przygotowywanie ofert sprzedażowych, wpisywanie zamówień do systemu i ich koordynacja, wystawianie potwierdzeń odbioru, zamawianie kurierów)

  • kontakt z dostawcami materiałów (zamawianie, wycenianie, koordynacja zamówień)

  • wprowadzanie faktur do systemu

  • przygotowywanie zleceń dla Klientów do wysyłki

  • współpraca z innymi działami w firmie: grafikami, produkcją

  • potwierdzanie i umawianie spotkań

  • dbanie o bieżące potrzeby biurowe (zamawianie artykułów spożywanych, biurowych)

Szukamy:

  • osoby otwartej, chętnej do pracy, nastawionej na rozwój

  • posiadającej prawo jazdy (kat. B)

  • z min. średnim wykształceniem

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej, z klientem

Oferujemy:

  • miłą atmosferę i szybkie wdrożenie do pracy

  • opiekę mentora i szkolenia marketingowe z produktów i usług

  • możliwość rozwoju i awansu jako specjalista i opiekun kluczowych klientów

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 914383292