2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 22 maja 2024

Praca w administracji

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukiwany/a Customer Support (Wsparcie obsługi klienta) w firmie finansowej. Praca dostępna od zaraz. REKRUTACJA TRWA DO 1/06.

Forma zatrudnienia: UZ / B2B

Wynagrodzenie: 3500 - 5000 PLN netto

Twoje główne zadania:

  • Odpowiadanie na opinie i emaile w aplikacji mobilnej

  • Zgłaszanie błędów technicznych aplikacji

  • Analiza i monitorowanie zachowań użytkowników

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. C1)

  • Jesteś studentem lub posiadasz własną działalność gospodarczą

  • Posiadasz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Wykazujesz samodzielność w poszukiwaniu potrzebnych informacji

  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz jesteś terminowy i odpowiedzialny

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w 100%

  • Bardzo dobrą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie

Wymagania:

  • Dostępność min. 3 dni w tygodniu w dowolnie ustalonych przez Ciebie godzinach

Firma: Paidwork Sp. z o.o.

Prosimy o wysyłanie CV przez wiadomość na OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 809042714