2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olkusz
Dodane 15 maja 2024

Elektryk/utrzymanie ruchu Olgrum w Olkuszu

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Olgrum w Olkuszu zajmująca się produkcją wyrobów gumowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do utrzymania ruchu.

Miejsce pracy Olkusz

Główne obowiązki:

  • przegląd maszyn i urządzeń, dbanie o ich stan techniczny

Wymagania:

  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu pracy,

  • uczciwość

  • uprawnienia SEP do 1 KV

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • wynagrodzenie 3000-5000 złotych netto na początek

  • system premiowy

  • możliwość podnoszenie kwalifikacji.

Kontakt telefoniczny w godzinach 8-15 pod numerem telefonu 48 32 647 36 50, mailowo olgrum{at}olgrum.pl lub przez formularz.

Proszę o dopisanie klauzuli (cv) : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)."

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 772349038