2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Kozerki
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Utrzymanie Ruchu Grodzisk Maz.

Lokalizacja

Kozerki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna Acti-Med Polska dzięki swoim sukcesom w jakości wytworzonych produktów dynamicznie się rozwija. Mamy coraz więcej nowych technologii oraz powiększamy swój asortyment. Dzięki tym zmianom, tworzymy stabilne i bezpieczne zatrudnienie dla naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Utrzymania Ruchu.

Oferujemy:

- pracę w budynku z klimatyzowaną oraz ogrzewaną halą produkcyjną;

- prace przy maszynach z nowymi technologiami;

- pracę w firmie, w której stawiamy na jakość;

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

- pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami;

- możliwość rozwoju poprzez organizowanie szkoleń z certyfikatami;

- premię roczną;

Nasze wymagania:

- chęć do pracy – rozważymy też osoby bez doświadczenia, do przyuczenia;

- techniczne wykształcenie;

- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie;

- umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

- umiejętność prac ślusarskich oraz pracy z elektronarzędziami;

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- doświadczenie w pracy na maszynach, doświadczenie w pracy przy  naprawach i remontach maszyn oraz urządzeń;

Mile widziane:

-znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office;

Zakres obowiązków:

- wykonywanie regulacji, kontrola i ocena stopnia zużycia części zamiennych i eksploatacyjnych maszyn;

- naprawa oraz konserwacja maszyn znajdujących się na terenie hali produkcyjnej;

- wykonywanie przeglądów technicznych;

- prowadzenie dokumentacji związanej z maszynami produkcyjnymi;

- dbałość o porządek na stanowisku pracy;

- dbanie o stan techniczny budynku;

Informacja dla osób zainteresowanych:

Szukamy pracownika „od zaraz”

Prosimy o składanie CV przez portal olx

W razie pytań można się kontaktować pod nr tel.: (22) 378-01-70 z działem kadr.

Po rozpatrzeniu aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o składanie wpisów w CV klauzuli: Wrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aplikacji w celu rekrutacji z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w ochronie osób na rzecz ochrony danych iw takich danych 95/46/ WE (RODO)

Lokalizacja

Kozerki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozerki
ID: 908969709