2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca Trener Personalny- Warszawa

Wynagrodzenie

40 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio Treningu Personalnego poszukuje doświadczonych trenerów personalnych, którzy chcą dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli jesteś trenerem z wykształceniem kierunkowym oraz bogatym zestawem kompetencji miękkich, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientami na różnych poziomach zaawansowania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Empatia i zdolność do budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów zarówno własnych, jak i klientów

  • Otwartość na potrzeby i oczekiwania drugiego człowieka

  • Pozytywna energia i entuzjazm w motywowaniu innych do zmiany

Obowiązki:

  • Indywidualne prowadzenie treningów personalnych, dostosowanych do potrzeb i celów klientów

  • Opracowywanie spersonalizowanych planów treningowych

  • Motywowanie klientów oraz wsparcie w procesie osiągania postawionych celów

  • Monitorowanie postępów i dostosowywanie planów treningowych

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania i profesjonalizmu w pracy z klientami

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z różnorodną grupą klientów

  • Profesjonalne wsparcie oraz możliwość rozwoju i szkoleń

  • Przyjazną atmosferę pracy i inspirujące środowisko

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w butikowym Studio w centrum Warszawy

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i dzielić swoją pasję oraz wiedzę z naszymi klientami, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910189143