2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca Tokarz - obrabiarki konwencjonalne (manualne)

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz nowych wyzwań w życiu zawodowym?

Chcesz pracować dla dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy z branży maszynowej?

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. wiodący producent maszyn do rozdrabniania drewna „Rębaków”, poszukuje osób na stanowisko:

Tokarz - obrabiarki konwencjonalne

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Opis stanowiska:

- Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia.

- Wykonywanie detali w metalu, aluminium.

- Dobór parametrów skrawania.

- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość rys. technicznego.

- Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych.

- Doświadczenie na stanowisku tokarz.

- Znajomość procesu technologicznego i zasad obróbki skrawaniem

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.

- Wynagrodzenie podstawowe + premia.

Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

W składanym CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę Teknamotor Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000122849, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Teknamotor Sp. z o.o. może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, ze podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i dla mnie korzystne."

Teknamotor Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Św., jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:

  • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,

  • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji,

  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,

  • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE.

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 713847440