2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Srebrna Góra
Dodane 21 maja 2024

Praca: Technolog

Lokalizacja

Srebrna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KORDAS Sp. z o.o. Sp. k. już ponad 15 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu do cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy prowadzimy nabór na stanowisko: TECHNOLOG

Miejsce pracy: 57-215 Srebrna Góra

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesów technologicznych z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji,
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej 2D i 3D,
  • Realizacja i koordynowanie zadań podczas wdrażania nowych projektów,
  • Współpraca z klientem, wsparcie w zakresie wdrażania nowych produktów,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu oraz produkcją w realizacji zadań,
  • Nadzór techniczny nad budową prototypów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość systemów CAD 2D i 3D ( preferowany SolidWorks, Inventor ),
  • Znajomość tworzenia konstrukcji blaszanych,
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office ( Excel, Word, PowerPoint ),
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • Odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzję,
  • Komunikatywność,
  • Konsekwencja w działaniu – gotowość do ciągłego uczenia się i doskonalenia,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia motywacyjna,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

tel. 66*******67 / +48 74 8180115

 Przesyłając CV, prosimy o zawarcie w nim klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Lokalizacja

Srebrna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Srebrna Góra
ID: 794074305