2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Legnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca - Technik polowy (operator próbnika glebowego)

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

ferta dotyczy pracy na terenie województwa dolnośląskiego

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa urządzenia do automatycznego poboru próbek gleby

  • pobieranie, odpowiednie oznakowanie oraz wysyłka próbek glebowych do laboratorium zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami

  • wykonywanie prostych pomiarów terenowych przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, systemu GPS i samochodu terenowego

  • prowadzenie ewidencji pobieranych próbek gleby

  • regularne przekazywanie informacji na temat postępu w realizacji zleceń

  • dbanie o sprzęt i powierzone wyposażenie, wykonywanie prostych czynności serwisowych i napraw

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • dobra orientacja w terenie

  • znajomość obsługi komputera

  • elastyczność i dyspozycyjność do pracy w nienormowanym czasie (sezonowość) oraz do wyjazdów służbowych

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w planowaniu wyjazdów do klientów, umiejętność zarządzania czasem

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania nieskomplikowanych problemów technicznych

Mile widziane

  • wykształcenie rolnicze i/lub mechanizacyjne

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu uprawy roślin i nawożenia

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi programów wykorzystywanych do poboru prób glebowych i do tworzenia map zasobności gleb

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce

  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, tablet

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w strukturze firmy

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną i gotową do działania, zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem OLX

Klauzula RODO

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A.T Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w A.T Sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez A.T Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912635392