2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Namysłów
Dodane 13 kwietnia 2024

Praca technik mobilny serwisant mechanik wózków widłowych

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Oferta Pracy: Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych

Firma: ULTRALIFT Sebastian Szwed

Lokalizacja: województwo opolskie i dolnośląskie

Opis Stanowiska:

ULTRALIFT serwis i dostawca wózków widłowych, poszukuje technika serwisu. Poszukujemy osoby, która jest gotowa pracować mobilnie na wyznaczonym terenie, obsługując klientów, zapewniając profesjonalny i skuteczny serwis wózków widłowych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów okresowych wózków widłowych.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zgodnie z wymaganiami klienta.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez szybkie i skuteczne reakcje na zgłaszane problemy.

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac serwisowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w naprawie i obsłudze wózków widłowych.

  • Znajomość mechaniki, elektryki oraz hydrauliki siłowej.

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek i podejmowania działań naprawczych.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Umowa o pracę, atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy, komputer, telefon oraz narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Elastyczny grafik pracy

  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi i konserwacji wózków widłowych UDT,, uprawnień elektrycznych SEP itd.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, posiadającą doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych i gotową do wyzwań związanych z mobilną obsługą klientów, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Jeżeli nie masz doświadczenia, nie martw się, zdobędziesz je u nas. Dołącz do ULTRALIFT i wspólnie rozwijajmy naszą firmę!

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CV.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości "Aplikacja: Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych". Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ULTRALIFT Sebastian Szwed z siedzibą Reymonta 33/1 46-100 Namysłów, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez ULTRALIFT Sebastian Szwed z siedzibą Reymonta 33/1 46-100 Namysłów Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że: - mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody - wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem”

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 901895112