2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Janik
Dodane 23 maja 2024

Praca Tartak poszukujemy pomocników/operatorów

Lokalizacja

Janik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do swojego zespołu poszukujemy Pracownika Tartaku, entuzjastę pracy z drewnem, który uwielbia pracę z materiałami naturalnymi i jest gotowy do nauki i rozwoju w branży tartacznej. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w otoczeniu natury i masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w tartaku lub podobnym środowisku

  • Chęć Nauczenia sie obsług maszyn do produkcji

  • Wytrzymałość fizyczna i zdolność do podnoszenia ciężkich przedmiotów

  • Dokładność i precyzja w pracy

  • Podstawowe umiejętności matematyczne

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

  • Świadomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn tartacznych

  • Przetwarzanie surowego drewna na drewno konstrukcyjne i produkty drewniane

  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie pracy

  • Pomoc w konserwacji i naprawach maszyn

Wiecej Informacji poprzez kontakt telefoniczny. 79*****80/ 72*****47

Lokalizacja

Janik,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Janik
ID: 920084781