2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kłodawa
Dodane 22 maja 2024

Praca - Szukanie firm

Wynagrodzenie

30 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłodawa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby do wyszukiwania małych i średnich firm

Opis stanowiska:

Szukamy osoby do wyszukiwania małych i średnich firm, które sprzedają metalowe produkty onlinE.

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy.

  • Możliwość pracy dodatkowej.

  • Przyjazne otoczenie i miłą atmosferę.

  • WYSOKA STAWKA GODZINOWA

  • SUPER prowizję za super klienta.

Zadania:

Tworzenie bazy danych firm spełniających określone kryteria:

  • Głównie niemieckie firmy sprzedające online produkty z metalu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość internetu i umiejętność wyszukiwania informacji.

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy samodzielnej i organizacji własnego czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o kontakt!

Lokalizacja

Kłodawa,

Lubuskie

Lubuskie, Kłodawa
ID: 920065354