2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chrzanów
Dodane 08 maja 2024

Gwarantowana stawka godzinowa 28,50 zł brutto + premia

Wynagrodzenie

4 242 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Maksimum poszukuje osób do pracy w call center sieci Plus w Chrzanowie.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą kontakt z ludźmi i szukasz pracy w profesjonalnym zespole, to ta oferta jest dla Ciebie!

Praca w call center może być doskonałą opcją dla studentów, ponieważ oferuje elastyczne godziny pracy, co pozwala na łatwe pogodzenie pracy z nauką. Dodatkowo, praca ta może być doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, które są przydatne w wielu dziedzinach życia.

Obowiązki:

  • Obsługa telefoniczna klientów sieci Plus

  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług firmy

  • Realizacja zamówień

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Chęć do nauki i doskonalenia swoich umiejętności

  • Wytrzymałość na stres oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Na start umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • Gwarantowaną stawkę godzinową na start 28,50 zł brutto

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Kartę multisport dofinansowaną przez firmę

  • Oferty pracownicze sieci Plus – abonament telefoniczny, Internet,

Nie zwlekaj, sięgnij po tę szansę i dołącz do zespołu call center już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Zapraszamy do aplikowania!

Administratorem Państwa danych osobowych (dalej Administrator) jest: Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. z siedzibą w Katowicach 40-084, ul. Opolska 22, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000345018, NIP 634-012-50-40, Regon 243108344. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Opolska 22, 40-084 Katowice lub poczty elektronicznej e-mail na adres: rodo(at)opal.pl. Państwa dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Państwa dane osobowe będą przez Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów firmy, o których mowa powyżej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do: wglądu, poprawy, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia Państwa danych osobowych jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: rodo(at)opal.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. ul. Opolska 22, 40-084 Katowice

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 475379304