2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Wołomin
Dodane 25 maja 2024

Praca szuka człowieka - Zielonka

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w nowoczesnym punkcie typu food truck w Zielonce k/Warszawy

Obowiązki:

-przygotowywanie posiłków,

-przyjmowanie zamówień

-obsługa kasy fiskalnej

-utrzymanie czystości

Co oferujemy:

• Umowę zlecenie

• Stawkę 28,10 - 32,50 zł

• Premie uznaniowe

• Zapewniamy pełne szkolenie i całoroczną pracę

Masz pozytywne nastawienie do klienta i jesteś energiczną, uśmiechniętą osobą, masz książeczkę sanepidowską i mówisz minimum komunikatywnie po polsku? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy, za chwilę otwieramy punkt!

Kontakt:

Tel.: 69*******38

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 920832158