2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Podkarpackie
  6. Rehabilitacja i masaż - Smerek
Dodane 22 maja 2024

Praca szuka człowieka !!!

Lokalizacja

Smerek

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Hotel Carpatia w miejscowości Smerek poszukuję kreatywnej i dynamicznej osoby na stanowisko TERAPEUTA SPA.

Zadania :

  • wykonywanie masaży i zabiegów na ciało i twarz

  • pomoc w recepcji SPA

  • Obsługa strefy SPA and WELLNESS

IDEALNY KANDYDAT/TKA:

  • min 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku masażysta/ka:

  • zaangażowanie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne:

  • dyspozycyjność i gotowość do współpracy ( praca także w weekendy i święta )

  • wysoka kultura osobista

Co oferujemy ?

  • pracę w przyjaznym zespole

  • szkolenie wprowadzające

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego:

  • pracę na najwyższej jakości kosmetykach

  • zakwaterowanie wg potrzeby

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV ze zdjęciem oraz dopiskiem

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 *

Lokalizacja

Smerek,

Podkarpackie

Podkarpackie, Smerek
ID: 920293068