2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Żerniki
Dodane 16 maja 2024

praca szuka człowieka

Lokalizacja

Gliwice, Żerniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika produkcyjnego w poligrafii.

WYMAGANIA:

  • Sprawność manualna

  • Dokładność i staranność

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera w tym podstawy Corela

  • Umiejętność oceny estetyki i jakości wykonywanych zleceń

  • Dyspozycyjność

Doświadczenie nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn poligraficznych (tamponiarka, laser, UV, DTF)

OFERUJEMY:

Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę. Indywidualny proces wdrażania na zajmowane stanowisko.

Okres próbny. Zatrudnienie na umowę o pracę. Praca stacjonarna na terenie Gliwic. CV prosimy przesyłać na adres: sklep(a)tampogadzet.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Żerniki
ID: 918653916