2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
marlena.kalinowska
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca, Szczecin, PKP Intercity - Manewrowy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: Szczecin/Świnoujście

Zakres zadań:

  • zestawienie składów pociągów,

  • realizacja pracy manewrowej,

  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych,

  • inne prace związane z zajmowanym stanowiskiem zlecone przez zwierzchnika.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 31.05.2024r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 900999077