2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Hajnówka
Dodane 21 maja 2024

Szukamy pracownika: Suszarnik drewna

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu lakierowanych i olejowanych desek podłogowych z dębu i jesionu.

Jako Pracodawca wspieramy kobiety w pogodzeniu dwóch ważnych ról mamy i pracownika.

Obecnie poszukujemy osoby, do której zadań będzie należało współprowadzenie w suszarniach procesu suszenia tarcicy, nadzorowanie proces przebiegu suszenia, notowanie wskazań aparatury kontrolno-pomiarowej, w razie potrzeby regulowanie tych parametrów oraz wykonywanie innych czynności związanych z obsługą suszarni.

Jeżeli:

  • jesteś osobą, która umie się zaangażować i sumiennie wykonujesz powierzone zadania

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

  • lubisz wyroby z drewna

  • chętnie uczysz się nowych czynności

Ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie.

Główne zadania:

- planowanie prac związanych z suszeniem drewna

- nadzór nad procesem suszenia tarcicy i wyrobów z drewna w suszarniach

- nadzór nad piecami C.O.

- wspomaganie produkcji.

Wymagania:

- kurs palacza C.O. (paliwa stałe) lub pomożemy Ci uzyskać kwalifikacje

- doświadczenie mile widziane

- sumienność, odpowiedzialność, punktualność, dyspozycyjność

- praca zmianowa w 12 godzinnym cyklu pracy, ale większa liczba dni wolnych od pracy

Ze swojej strony zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

- premie za wykonanie zadań

- narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

- stabilne warunki zatrudnienia.

Stanowisko spełnia wymagania ergonomiczne, a ponadto:

  • dbamy o ład i porządek w miejscu pracy

  • zapewniamy przerwy na odpoczynek w pomieszczeniu socjalnym z zapleczem niezbędnym do przygotowania posiłków

Dodatkowo oferujemy dla naszych pracowników:

  • możliwość korzystania z Pakietu Medycznego dla pracowników (szybki dostęp do lekarzy różnych specjalności bez kolejek i nieodpłatnie w ramach ubezpieczenia)

  • dla zainteresowanych Grupowe Ubezpieczenie na Życie

  • dla oszczędzających na przyszłą emeryturę Pracowniczy Plan Kapitałowy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 69*******86 lub 66*******08

Prosimy o:

przesłanie CV ze zgodą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Parkiet Hajnówka Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeśli nie możesz wysłać CV - zadzwoń lub wyślij wiadomość SMS z prośbą o kontakt - oddzwonimy do Ciebie

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 657660482