2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Praca studencka z j.niemieckim - branża medyczna - elastyczne godziny

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Znasz bardzo dobrze język angielski ( B2) i dobrze niemiecki ( B1)?

Studiujesz, ale możesz pracować min. 25 godzin tygodniowo?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

U nas nauczysz się pracy w BACK OFFICE w Excel, w systemie SAP i będziesz mieć kontakt z językami obcymi na co dzień.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

Dla naszego Klienta światowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do pracy w dziale obsługi zamówień sprzętu medycznego/dział PRICING.

 Firma jest liderem w zakresie technologii medycznych na świecie, zatrudniając ponad

95 000 pracowników w 150 krajach.

Czas pracy:

Min. 25 godz/tyg.

zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż min. 6-7 miesięcy

Profil kandydata:

  • Status studenta /studentki - mieli widziane kierunki: logistyka, finanse, ekonomia, a także filologia.

  • dobra znajomość języka niemieckiego ( min. B1)

  • b.dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)

  • dobra znajomość MS Office

  • dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu

  • dokładność i skrupulatność

  • chęć do pracy w dynamicznym zmiennym biznesowym środowisku

Zakres obowiązków:

  • odpowiedanie klientom na monity do zamówień oraz wysyłanie potrzebnych dokumentów (rachunki, listy przewozowe)

  • wysyłanie klientom raportu

  • odpowiadanie na zapytania zespołu Order Entry dotyczących niejasności w zamówieniach klienta

  • zmiany w zamówieniach (zmiana ilości, warunków dostawy, zamienników produktów)

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie

  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do wyznaczonych zadań

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny grafik pracy

  • kontakt z językiem niemieckim i angielskim

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.

Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 767042849