2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Praca/Staż Ochrona w Lublinie

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem

  • regularne dokonywanie obchodów (także w godzinach nocnych)

  • prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych

  • niekaralność - warunek niezbędny

  • rzetelność, sumienność, zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane na czas

  • wsparcie trenera pracy

    Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Klucz do sukcesu", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917968374