2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rybnik
Dodane 07 maja 2024

Praca - Stacja Paliw Shell - Kasjer/kasjerka

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko Kasjer/Kasjerka na Stację Paliw Shell w Rybniku.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Liczą się chęci i zaangażowanie.

Mile widziana książeczka sanepidowska

Obowiązki:

  • obsługa klienta według obowiązujących standardów

  • znajomość wszelkich procedur na stacji paliw

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • dbanie o dobre imię firmy

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w młodym zespole

  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie

  • pracę w systemie zmianowym, zmiany po 12h (również nocki)

  • kartę multisport

  • umowa o pracę

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 890803494